• +90 286 218 14 44
  • +90 537 260 97 87

KURUMSAL

ET & BALIĞIN HİKAYESİ

MARİNA...

Marina Wedding Cafe&Bar eşsiz manzarası,lezzetli yemekleri,kaliteli servisi ile keşfedilmeyi bekliyor.Nefes kesen boğaz manzarası,hayatın stres ve koşuşturmasından uzak özel bir kaçış olanağı sunuyor.

Her zaman kişiye özel tasarım yapmayı ilke edinmiş Marina Wedding House,1986 yılından bugüne profesyonel ve dinamik ekibiyle üstlendiği işleri başarıyla yerine getirerek yaşamlarının en mutlu , en heyecanlı ve en unutulmaz anını kusursuz bir atmosferde, sevdikleriyle paylaşmak isteyenlerin adresi olmuş Staras Music kuruluşu ile çalışmaktadır.

Marina Wedding House Tekrarı olmayan bu özel günde düşlerinizin gerçek olması için A dan Z ye geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Yıllık Tecrübe 9
Kişilik Alan 1000
Mutlu Gün 4520
Mutlu Hayat 12593

Doğanın ve Denizin Eşsiz Manzarası

Marina'da...

Marina Et Balık Restaurant; Çanakkale'nin en gözde yerlerinde ve sahilinde yer almaktadır. Doğanın ve denizin eşsiz manzarası ve güzelliği içerisinde, yazları ve kışları ayrı eğlence ve animasyonları ile eğlence dünyasına farklı bir yüz getirmektedir.

Tesisimiz toplamda 1250 kişilik olmak üzere ikiye ayrılmış olup; 800 kişilik GOLDEN ve 450 kişilik de GARDEN Salonları ile düğün, nişan, doğum günleri, özel günler, toplantı, seminerlere yer teşkil etmekte ve müzikli ve animasyonlu etkinlikleri ile Çanakkale halkına ve Çanakkale'ye gelen turistlerimize alkollü ve alkolsüz hizmet vermekteyiz.

Yönetim Politikamız

Marina Et Balık Restaurant; müşterilerine sürekli en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak ve kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almak amacıyla tüm faaliyetlerini uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Bu amaçla Marina Et Balık Restaurant; tüm dünyada kabul gören yönetim sistemini standartlarına uygun olarak Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini oluşturmuş ve yürütmektedir.

Kalite Politikamız

Marina Et Balık Restaurant; kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

* Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için ürünlerimizin sağlam, etkili ve güvenilir olarak sağlamak.

* Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler sağlamak.

* Müşterilerimize en uygun fiyat ve en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.

* Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak ve bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.

* Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Marina Et Balık Restaurant; tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder ve daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser. Bu politikanın gereği olarak aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

- İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak, uluslararası standartlar doğrultusunda hareket etmek.

- Sistematik bir yaklaşımla İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına almak, sürekli gelişme prensibi ile İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında sürekli iyileştirme sağlamak. - Yeni ürün, tesis ve proseslerin İş Sağlığı ve Güvenliği açısından etkilerini projelendirme aşamasında değerlendirmek.

- Yeni ürün, tesis ve proseslerin İş Sağlığı ve Güvenliği açısından etkilerini projelendirme aşamasında değerlendirmek.

- Tüm çalışanların katılımı ile tehlikeleri kaynağında kontrol altına alarak, kaza ve hastalıkları en aza indirmek.

- Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda maddi ve manevi kayıplarımızı en aza indirecek yöntemleri geliştirmek.

- Başarıya ulaşmak ve sürekli gelişme için çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitmek. İş sağlığı ve güvenliği açısından gerekli donanımı temin etmek.