• +90 286 218 14 44
  • +90 537 260 97 87

HİZMETLER

Düğün & Nişan Organizasyonları

Marina Et Balık Restaurant'da hayalinizdeki düğün gerçek oluyor.

Hayatınızın en heyecanlı ve en unutulmaz dakikalarını, akrabalarınız ve dostlarınızla paylaşacağınız görkemli bir davete hazır mısınız ?

Çanakkale boğazı yeni kordon sahilinde muhteşem manzarası, tecrübeli personelimiz ile Marina Et Balık Restaurant olarak hayalinizdeki düğününüz ve nişanınız gerçek oluyor.

Görkemli manzara ve huzurlu bir atmosferde, dilediğiniz grubun müziği eşliğinde, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Güler yüzlü ve kaliteli servis anlayışı ile Türk ve Yunan mutfağının seçkin lezzetleri ile hazırlanan çok özel düğün menülerinden seçebilirsiniz.

Ayrıca; istendiğinde sizin için gelin arabanız, mekanın süslenmesi de yapılabilir. Özel Otopark ve vale hizmetimizde mevcuttur.

Özel Günler ve Kutlamalar

Çok özel kutlamalar ile hayata anlam ve renk katıyoruz.

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı gibi sevdiklerimizle bir arada yapılan kutlamalar, hayata anlam ve renk katıyor. Bu özel günleri, unutulmaz kılmaya hazırsanız sizleri Marina Et Balık Restaurant'a bekliyoruz.

Toplantı ve Seminerler

Şirket yemekleri, mezuniyet balosu, basın toplantıları, özel grup yemekleri için Türk ve Yunan mutfağından seçkin lezzetleri ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Marina Et Balık Restaurant'ta unutulmaz bir organizasyon geçirmeye hazır mısınız ?

Salonlarımızda : Barkovizyon, Ses Sistemi, Telsis Mikrofon, Dosya, Kalem Kağıt, Wriless İnternet, LCD TV mevcuttur.